מתכונים קלים טיפים והגיגים טיפים לבחירת קייטרינג טוב לאירועים

טיפים לבחירת קייטרינג טוב לאירועים

מאת אסף כהן

הטבעת נשלפה והפכתם מאורסים באופן רשמי, בר המצווה של הילד הולך ומתקרב ואתם מחפשים כיצד לחגוג את השמחה, נולד בן חדש במשפחה ואתם מעוניינים לערוך מסיבת ברית לכבודו, או אפילו סתם יום הולדת 60 של אבא מתקרב, ואתם רוצים לתכנן מסיבה גדולה. כל אלו הם אירועים אשר מצריכים חגיגה גדולה ומשמחת, ובין היתר גם בחירה של קייטרינג לאירועים לצורך הסעדה ביום השמחה. המאמר הבא מציג פרמטרים שונים אשר יסייעו לכם בבחירה של חברת קייטרינג טובה ומקצועית.

צמצום המבחר הגדול של חברות המעניקות שירותי קייטרינג לאירועים

שוק הספקים לאירועים רווי בחברות קייטרינג שונות אשר מציעות שירותים טובים, איכותיים ונוחים לכל כיס. אם כן, כיצד תוכלו לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורך האירוע שלכם? הנה מספר פרמטרים חשובים שעליכם לבחון על מנת לצמצם את המבחר:

  • תקציב: בראש ובראשונה עליכם להגדיר מה הוא התקציב אותו אתם מעוניינים להקצות לצורך שירותי הקייטרינג. בצעו סקר שוק בין החברות השונות, וקבלו הצעות מחיר לפחות משלוש חברות לפני שתגיעו להחלטה. בחרו את החברה אשר מעניקה לכם מספר גדול של שירותים במסגרת התקציב לו התחייבתם.
  • המלצות: הדרך הטובה ביותר לדעת האם חברת הקייטרינג מקצועית היא באמצעות המלצות. אתם וודאי מכירים קרובים או חברים אשר ארגנו אירוע ויכולים להמליץ לכם על קייטרינג איכותי.

בדיקה של החברה בה אנו מעוניינים

כעת, לאחר שהחלטתם על חברה המעניקה שירותי קייטרינג לאירועים, מומלץ שתבצעו כמה בדיקות נוספות לפני חתימת החוזה:

  • תעודת עסק: בראש ובראשונה חשוב מאוד שתוודאו כי החברה מחזיקה ברישיון עסק. חברה אשר אינה מחזיקה ברישיון שכזה עשויה להיסגר בכל רגע, ולא תרצו להגיע כמה ימים לפני האירוע ולגלות שהעסק נסגר.
  • תעודת כשרות: אלו מכם אשר חשובה להם הכשרות מומלץ לבדוק באיזו תעודה מחזיק העסק, ואם רמת הכשרות מתאימה לכם ולאורחים.
  • מלצרים: מומלץ לבדוק האם השירות שמעניקה לכם החברה כולל גם מלצרים, מוזגים וגם כלי הגשה ואכילה, או שאתם מקבלים רק את האוכל. נוסף על כך, חשוב לבדוק האם האוכל מגיע מוכן או שהוא מתבשל במקום.
  • בדיקות נוספות: לבסוף, חשוב מאוד לבדוק האם אתם צריכים להתחייב למינימום של הזמנות, או האם יש טווח עליון של מנות עלהם החברה יכולה להתחייב.

טעימות

לבסוף, לפני שאתם סוגרים עם חברת קייטרינג לאירועים מומלץ לערוך ערב טעימות של כל המנות שאתם מעוניינים להגיש באירוע. בחרו כמה אנשים שאתם סומכים על טעמם וקחו אותם איתכם. לעיתים, מאכלים אשר נשמעים מצוין בתפריט אינם טעימים בפועל, וישנם מצבים בהם השילובים שנשמעים טוב על הנייר, אינם מתחברים על הצלחת. לבסוף, אם האוכל טעים ואיכותי, החברה בעלת האישורים הנדרשים, והציפיות שלכם מהמקום עומדות בתקציב, מצאתם את החברה אותה אתם מחפשים.

בטח תשמחו להכין גם: