ממרחי NANY

מאת אסף כהן
ממרחי NANY

חברת NANY זו חברה חדשה המייצרת ממרחים למטבח הביתי והמוסדי. אבל לא ממרחים מוכרים כמו חומוס, טחינה, חצילים ושאר המוצרים הקלאסים – חברת NANY לקחה את עניין הממרחים צעד קדימה וייצרה סדרת מוצרי ממרחים מעניינים וטעימים במיוחד.

לסקירה קיבלנו 7 ממרחים:

3 ממרחים "קלאסיים":

  • עגבניות מיובשות
  • טפנד זיתים
  • קרם פלפלים קלויים

כל 3 הממרחים הקלאסים היו טעימים מאוד, אבל לא היתה בהם איזו הצהרה קולינרית חדשנית. הם היו טעימים, מאוזנים והשתלבו היטב איפה ששמנו אותם – אם זה בשקשוקה או רוטב עגבניות (ממרח עגבניות מיובשות), אם על פוקצ'ות (טפנד זיתים וקרם הפלפלים הקלויים) ואם סתם על פרוסת לחם. טעימים מאוד – אבל לא נותנים ייתרון על פני המוצרים האחרים על המדף למעט העובדה שהם טבעיים לחלוטין וללא חומרים משמרים ותוספי E למניהם.

מה שכן הפך לנו את החיך וגרם לנו להתלהב היו 4 הממרחים הנוספים:

  • קציפת חרדל ולימון כבוש
  • קציפת ארטישוק ופסטו
  • קציפת ארטישוק ומחית כמהין
  • איולי צ'יפוטלה

נכון, זה לא נשמע כמו ממרחים שמשתמשים בהם על בסיס יומי. וכך אנחנו חשבנו – עד שטעמנו. קציפת החרדל ולימון כבוש בתוספת האילוי צ'יפוטלה הפכו לשילוב המנצח בכל כריך. קציפת האארטישוק והפסטו חוסלה כמעט כולה עם כפית.

קציפת הארטישוק ומחית הכמהין שימשה כמילוי לפטריות ממולאות ובטוספת צנוברים וקצת מוצרלה – הוקרמה בתנור והיתה כל כך טעימה שהתבאסנו עד מעמקי נשמתנו כשהפטריות אזלו…

ממרח האיולי צ'יפוטלה הוא ממרח פיקנטי – אך בחריפות נסבלת. וגם מי שלא אוהב לימון כבוש יהנה מקציפת החרדל.

ניכר כי NANY איזנו באופן מדוייק כל אחד מהסלטים שהם מייצרים וכי הם הביאו את הטעמים למקסימום מיצוי והנאה.

כל מוצרי NANY הם טבעיים ומתאימים לטבעונים הם ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.

הבעיה היחידה היא הקושי להשיג את הממרחים שנכון לכתיבת שורות אלו – לא ניתן להשיג במרכולים או בסופרים – ומי שרוצה להתענג על הממרחים מומלץ ליצור איתם קשר ישירות דרך אתר החברה.

בטח תשמחו להכין גם: